logo APL Expert

POPIS PRODUKTU

Program Expert je modulární ekonomický systém splňující požadavky na moderní a výkonný informačně-ekonomický systém. Díky své modularitě je schopen sledovat ekonomiku různých typů firem od velkoobchodu, přes stavební a strojírenské firmy, až po firmy zabývajícíce se poskytováním právních, auditorských nebo personálních služeb.

Propracované vazby mezi jednotlivými moduly, zjednodušují pořizování dokladů a zamezují jejich vícenásobnému vkládání. Systém je možné používat na jednom samostatném počítači, jeho síla se však nejvíce projeví v počítačových sítích, pro které je především určen.

Vysoká míra flexibility a operativnosti umožňuje firmám přispůsobit si program svým zvyklostem, potřebám a interním předpisům. Tyto vlastnosti systému jsou podpořeny přehlednými číselníky, které si uživatelé upraví podle své potřeby, nebo v návaznosti na změny předpisů.

Program Expert je primárně určen pro práci v prostředí MS Windows, nicméně díky použitým internetovým technologiím je možné, pro vybrané moduly, používat klientské stanice s internetovým prohlížečem běžícím na libovolném OS.

Tým autorů vám přeje, aby se vám práce s programem líbila a aby se vám i s jeho přispěním hodnota některých účtů (bankovní ...) zvyšovala, a naopak jiných (daně, odvody..) snižovala.